Mutluluk Kazanmaktır

Not: 2020/21 sezonunun bitmesi ile birlike kampanya sona ermiştir.

Türkiye Süper Ligi, bütün futbolseverler ve üyelerimiz tarafından ilgi ile takip edilmeyi sürdürüyor. Aşkla bağlı olduğumuz takımlar ve Süper Lig’in eşsiz dinamikleri bu sevdayı körüklüyor. Youwin de bu Süper Lig ve kulüp sevdanızı en üst seviyeye çıkarmaya geliyor! Yeni kampanya “Mutluluk Kazanmaktır” ile tuttuğunuz takım ile beraber kazanmanın keyfine varın.

Süper Lig 2020/21 sezonu süresince HER HAFTA tuttuğunuz kulübe özel 1000₺’ye varan özel ödüller sizlerle olacak.  Youwin hesabınıza giriş yapın, favori kulübünüzü seçin ve promosyona katılın. Taraftarı olduğunuz ve seçtiğiniz kulübe özel, haftalık etkinliklerde yer alın ve takımınızın bir önceki hafta aldığu sonuçlara göre sürpriz ödüllerinizi kazanın!

Her taraftar, takımının kazanması için büyük bir özlem ve istek duyar. Kazanınca o haftanız neşeli, kaybedince ise buruk geçer. Favori bahis siteniz Youwin, favori takımınız ile birlikte bir iş birliğine giriyor. Armasına tutkun olduğunuz, her şartta desteklediğiniz takımınız kazandıkça, Youwin’de siz de kazanın!

Mutluluk Kazanmaktır

Mutluluk Kazanmaktır Katılım Şartları

Mutluluğunuzu arttırmak ve kampanyamız ile 1000₺’ye kadar ödül kazanmak için yapmanız gerekenler ise şu şekilde:

  • Hesabına giriş yap ve favori Süper Lig takımını seç
  • Haftalık etkinliklere katıl
  • Ödülün anons edilmesinin ertesi günü 10:30’a kadar göreve katıl
  • Kampanya başlangıç tarihinden önce kaydolan müşteriler için: Kampanya başlangıç tarihinden önceki son 4 hafta içerisinde en az bir ödemen olsun ve /veya Kampanya başlangıç tarihini takip eden her 4 haftada en az bir ödeme yaparak kampanyaya dahil olursun.
  • Mevcut müşteriler + başlangıç tarihinde / sonrasında kaydolan müşteriler için: Kampanya başlangıç tarihini takip eden her 4 haftada en az bir ödeme yaparak kampanyaya dahil olursun.

Gönül verdiğiniz takım ve tüm sevdiklerinizle geçireceğiniz güzel günler ve harika bir Süper Lig 20/21 Sezonu dileriz! Mutluluk kazanmaktır, kazanmanın adresi ise her zaman Youwin!